HANCI PASTANESİ – ALANYAAlanya’nın pastanecilik anlayışını değiştiren Hancı Pastanesi 20 senedir Alanya’da hizmet veren Hancı ailesinin işletmesidir. Hancı ailesi İzmir ve Antalya’da uzun yıllar fırıncılık ve pastanecilik yaptıktan sonra 1996 yılında Alanya Hancı Pastanesinin ilk şubesini açmışlardır. O günden bugüne ürün kalitesi ve lezzetinden ödün vermeden, ürün çeşitlerini devamlı zenginleştirerek Alanyalılara hizmet vermektedir.

Kahvaltı çeşitleri, börekten poğaçaya zengin mayalı mayasız tezgahına ek olarak, sütlü, şerbetli ve daha pek çok çeşit tatlılar ve günlük enfes yaş pastalar hazırlamakta olup, bugünlerde ekmek üretimine başlamış bulunmaktadırlar. Hancı Pastaneleri, pastane ürünlerine ek olarak 3 şubesinde bistro hizmeti de vermekte olup, müşterilerine lezzetli yemekler sunmaktadır.

Her sene güçlenerek büyüyen Hancı Pastanelerinin şu anda Alanya Atatürk Caddesi, Otogar ve Mahmutlar Şubeleri olmak üzere aktif 3 şubesi bulunmakta olup, bugünlerde, 4.Şubesi olacak olan Saray Mahallesi Şubesinin hazırlıklarını tamamlamaktadırlar.

© 2016